O mnieZ wykształcenia pedagog, artysta malarz, scenograf. 
Od zawsze interesowała mnie sztuka i tworzenie rzeczy wyjątkowych, niepowtarzalnych i pięknych. 
Tych wyjątkowo barwnych i tych stonowanych. 
Ostatnio zamieniłam pędzle na igły, a farby na sznurki i koraliki. 
W każdej mojej pracy przejawia się chęć tworzenia tego, co piękne, autentyczne, nowoczesne, robione z pasją i dla każdego. 

Biżuteria szyta dla wszystkich tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
Regulamin
& 1 
1.1. Biżuteria od RhiannonArts jest całkowicie autorską biżuterią, wykonywaną ręcznie z zachowaniem dbałości o szczegóły, precyzję wykonania i jak najwyższy standard tego typu biżuterii. 

1.2. Prawie wszystkie prace od RhiannonArts są wykonane w pojedynczym egzemplarzu.Jeżeli istnieje możliwość (czyli posiadam materiały, albo mogę je dokupić) jestem w stanie zrobić taką samą pracę lub podobną.
1.3. Każdy produkt RhiannonArts jest zabezpieczony przed wilgocią i zabrudzeniami preparatem do impregnacji. 

1.4. Istnieje możliwość wykonania biżuterii na zamówienie specjalne. Jeżeli jesteś zainteresowana biżuterią stworzoną indywidualnie dla Ciebie, zapraszam do napisania wiadomości mailowej:
annaandrzejewskagodecka@o2.com lub rhiannonarts@o2.pl

$ 2 
2.1 RhiannonArts zobowiązuje się do wysłania zakupionych przez klienta dostępnych aktualnie produktów w terminie nie dłuższym niż 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. 
Zamówienia specjalne realizowane są w terminie, który zostanie wspólnie uzgodniony.

2.2 
Każdy produkt zakupiony w RhiannonArts podlega zwrotowi w ciągu 21 dni od jego otrzymania przez kupującego, pod warunkiem, że nie nosi on śladów użytkowania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz